הזמן טיפול לרכבך

אודותינו

חברת BMW היא אחת מחברות רכבי היוקרה המוכרת ביותר בעולם, ואנו במרכז שירות אזורי ירושלים, מתמקדים בה וברכבים מתוצרתה, על מנת לתת לבעלי הרכבים את השירות הטוב ביותר. את מרכז השירות האזורי פתחנו בשנת 2015, כחלק מהתרחבות השירות לרכבי BMW באזור ירושלים ובסביבתה. מרכז השירות האזורי ירושלים נבנה ע"פ הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, בהתאם לרמה העולמית של חברת BMW.

איכות ללא פשרות

את הדגש ניתן לראות בכל פרט במרכז השירות שלנו, החל מתכנון רצפת הטיפול המקצועית והאיכותית, ועד לכורסאות המפנקות בלאונג' ההמתנה שאנו מציעים ללקוחותינו. את האיכות ניתן להרגיש בעיקר בטיפול ובשירות שאנו מספקים: אנו תמיד הולכים לקראת לקוחותינו, על מנת להעניק להם חווית שירות שהם טרם חוו.

הסטנדרטים של BMW

אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו את צוות העובדים המוכשר והמקצועי של מרכז השירות האזורי בירושלים, כאשר כל אחד מהם עומד בדרישות ובסטנדרטים הגבוהים שהציבה לנו חברת BMW העולמית. זאת ניתן לראות בכל עובד במרכז, החל מיועצי השירות, דרך נציגי הקבלה ועד למכונאים עצמם.

הניסיון המקצועי – מומחיות שאפשר לסמוך עליה.

כל אחד מאנשי ונשות המקצוע העומדים לשירותכם, הוא בעל ניסיון עתיר שנים בענף הרכב, במקצוע המסוים ובמבחנים התקופתיים שבהם עמד כדי לתת את השירות הטוב ביותר עבורכם.

תור מתואם מראש = חסכון בזמן + התאמה לטיפול בדגם שלך + ייעוד חלפים מראש.